İsmimi ben seçmişim desem:) İsim adaylarını kağıtlara yazıp, elimin altına tutmuşlar ve bir tanesine dokunmuşum. Sorumluluk bende isyan yok. İsmim annemden gelmiş, 3 harfli ve kısa olması ise, havaalanlarında anons ederlerse, kısa olsun, rahat olsun diye babamdan. Tabii, ANI ismi çok rahat oluyor, sormayın, keyfim a-acaip yerinde. Genelde ismim sorulduğunda "ANI! L yok" şeklinde bir söz öbeği olarak çıkar. Ama anlamı derin, Ursula Le Guin'in de, Taoism'in da dediği gibi sahip olduğun gerçek ismin güçleri de seninledir. Yani bir "Anılar Anılar" insanı olmam, Coşkun Sabah da sağolsun, tesadüf değil.


Hayattaki amacım basit: Dünya'nın her sokağına adım atmak! Her sokaktan, her şehirden ANI toplamak. Anı toplamanın en güzel tarafı, gücüme gücüme katanı da: onları paylaşmak. Bu yüzden gittiğim her sokaktan bir anı yazabilirim:) Daha gezilecek ne evrenler, ne evrenler var hem.
 

Anı kimdir derseniz, kışın ilk günü doğmuş, politika okumuş, audit, finans, pazarlama dünyalarına yolculuk yapmış, gezmediği zamanlarda ise emekçi, gözlemci, flamenkocu, gezmelere doyamayan biridir.