1982 Ocak'ta doğdum. 1 ay rötarlı; 10 aylıkken. Tam tamına 4 kilo 50 gr. Tenis, okul falan derken 16'ımda liseyi okumak için kendimi Amerika'da buldum. Sonrasında malum üniversite, nedensiz bir Finans eğitimi. 24'ümde dönüp, İstanbul'a kaldığım yerden devam ettim. Baktım Finans olacak iş değil, moda sektörüne attım kendimi... 3 sene koleksiyon satın alımı (buying) yaptım; sonra da tru.'yu kurdum. Olayı: Perfect Basics. Hani o arayıp bulamadığımız basic kıyafetler var ya; t-shirt, sweatshirt, elbise falan... İşte onları yapıyorum ben... bkz: truproject.net

 
Bir de hayatımda fashiontr.com var; yaşça 6 ay büyük tru.'dan. Temiz, derli toplu bir moda blogu. 'şunu giydim, bakın bu da resimi' gibi değil; moda dünyasında olan bitenler, defileler, reklam kampanyaları, işbirlikleri, trendler, sevdiğim ve takip ettiğim markalar ve tasarımcılar üzerine bir blog... Bu ikisi odaklı bir hayat benimki.    
 
Bunlar dışında, şuursuzca alışveriş yapayım, yiyeyim, içeyim, gezeyim, tozayım, fotoğraf çekeyim, elimden iphone'um düşmesin, kulağıma da mümkünse the killers veya muse mırıldansın isterim. Bu amaçla buradayım.