Merhaba! Sanem Coşkun ben . Ankara’da doğdum. Şimdilerde iş nedeniyle İstanbul'dayım. Fırsat buldukça gerçekte dünyayı geziyorum. Hep planı yapılmış , biletleri alınmış geziler cebimde. Kafamda ise yeni destinasyonlar için planlar, hayaller... Doktorum. O da yetmedi Nöroloji doktoru oldum. Yani yarış atı misali büyüyen nesildenim. Hep girilmesi gereken bir sınav, çalışılması gereken dersler vardı hayatımda. Şimdi de gidilmesi gereken bir iş ve tutulması gereken nöbetler. Ama ne zaman yaşadığını hissediyorsun diye sorarsan, gezerken. Gezerken kendim oluyorum. Kafamdaki sesler sakinliyor, şikayet etmeyi bırakıyor. Ruhum keşfetmenin hazzıyla renkleniyor. Beni keşfediyorum şehirleri keşfederken.

Yazmayı ve gezmeyi hep çok sevdim klasik bir yay burcu olarak . Ailemle yazları yaptığımız Ege, Akdeniz turları yol sevdamın temelini attı. Sonra ilk yurtdışı maceram Londra ile başladı. Elimde harita gezmenin keyfini bir kere aldım bir daha da kopamadım. Hayallerimi paylaştığım erkeği buldum , evlendim şimdi onla geziyoruz. Şimdiye kadar Avrupa’da bir çok ülkeyi gezdik. Nordik ülkeleri gördük. Bir de Bali gezisi ekledik anılarımıza.

Yapılması gereken listemde tüm Dünyayı keşfetmek var. Görmek değil ama keşfetmek. Sanki orada yaşıyormuşsana, birisi bir şehirden basetse " aa bizim x ‘i mi diyorsun sen" diye bir mahalle cafesini önerebilecek modda keşfetmek. Herşey hayal etmekle başlar, gezgin ruhuyla geçen bir ömür de benim hayalim.