YEMEKTE - LONDRA

AKŞAMA BOB BOB RİCHARD'A!

Soho'da yer alan Bob Bob Richard'ı keşfetmiş olduğumuz için sizlere gururla takdim ediyorum. Dışarıdan fazla lüks, havalı, pahalı bir yer imajı veren Bob Bob, tam tersi çok sıcak ve eğlenceli bir moda sahip, ayrıca yaratıcı fikirlerle dolu dekorasyonu ve ambiyansı sayesinde  kendinizi film karakteri gibi hissedebiliceğiniz bir mekan.

 
Fransız brasserie'lerine benzer stili olmasına rağmen İngiliz ve Rus mutfaklarından örneklerin servis edildiği mekanda garson kızların tavırları, aksanlar sanki Paris'teymişsiniz hissi veriyor. Tabii ki herşey kurgu. Ve çok eğlenceli.
 
 
Bob Bob Ricard mutfağı çok başarılı. Gerçekten Londra'da en iyi yemekleri burda yedik. Ama itiraf etmek gerekirse sunumdan mı yoksa şefin başarından mı bilmiyorum. Başlangıçta getirdikleri şampanya, havyar ve ekmek üçlüsü, menü tasarımı, her masada bulunan şampanya düğmesi, logoları, pembe peçeteler, kristal bardaklar nereye hayranlıkla bakıcağınızı şaşırmanıza neden oluyor.
 
Fiyatlar bu kadar lüsk hisli bir mekana göre gayet uygun, Bir akşam dandy gibi giyinip mutlaka şampanya içmeyi gitmelisiniz. Cheers.
 
 

BLOGGER

Bahar Kongel
  • Instagram
  • Twitter
  • Facebook
ÇGK
ANSİKLOPEDİ
KEŞFET

#çokgezenlerkulübü
FOTOROMAN
KEŞFET