ALIŞVERİŞTE - DUBAİ

ALIŞVERİŞTE LİDER: BloomIngdale's

Dubai Mall’ın içinde ünlü Amerikalı “department store” Bloomingdales’in bir şubesi var, ki kendisinin içinde kendimizi kaybettik. Amsterdam’daki Options! mağazasına yakın bir içeriği olan Bloomingdales’ten almadığım kalmadı, indirim peşinde koşan kadınlar gibi mağazada oradan oraya koşturup bir şeyler kapıyordum.

 
Eviniz için güzel, dekoratif, tanrılar tarafından kutsanmış bir çok ürün var. İki laptop çantası, birkaç mutfak gereci, kahve kupaları, çeşitli kartlar ve defterler alarak mekandan ayrıldım. Aslında daha fazla bir sürü şey vardı, koltuk moltuk da almayı istiyordum ama “bunları nasıl taşıyacağım yea” diyerek kendimi mağazadan dışarı atmayı başardım.
 
 
Çalışanları da her Dubai mağazasında olabilecek gibi aşırı derecede ilgili insanlar. Hatta Faysal diye bir satış görevlisiyle tanıştık, kendisi bundan üç dört ay önce Türkiye’de çalışmaya gelmiş. Aslen Faslı olan Faysal’ın Türkiye’de kaldığı sürede benim evime iki sokak ötede oturmuş olması da işi iyice ilginç kıldı.
 
 
Eğer Dubai’ye giderseniz Dubai Mall’ın en alt katına inip Bloomingdales’e bir uğrayın, çok seveceğiniz şeyler almadan çıkmayacağınız bahse girerim. Ayrıca ürün portfolyosu her hafta değişiyor, yenileri ekleniyor. Bayram zamanını kaçırmamak lazım. 75%’e varan indirimle tadından yenmez.

BLOGGER

Berkant Jeff Akarcan
  • Instagram
  • Twitter
  • Facebook
ÇGK
ANSİKLOPEDİ
KEŞFET

#çokgezenlerkulübü
FOTOROMAN
KEŞFET