İPUCU - BARSELONA

BARSELONA'DA NEREDE KALSAN?

Barselona evlerinin içi de, binaları gibi şaheser. Bu yüzden airbnb.com ya da barcelona-home.com gibi sitelerden ev kiralama seçeneğini araştırmanı önerir, ardından da otel, hostel konusunda fikirlerimi beyan ederim...

 

Apartman tipi yerleşkeler

 

Chic & Basic: Otel, hostel, apartman, ne ararsan var. Odaların duvarlarına yapılmış resimler, hepsi birbirinden farklı dekore edilmiş alanlar, şehrin pek çok bölgesinde daireler. Yapması onlardan, arayıp da zevkine uygun olanını bulması senden. 

 

inside-BCN: Burası özellikle bana yetti, hava değişikliği lazım ya da dil okulu buldum, İspanyolca'yı sular seller gibi öğrenmeye kaçtım diyenler için uzun süreli ev seçenekleri sunuyor. Üstelik dileyenlere şehrin daha da yerlisi gibi hissetmeleri için telefon numarası bile alıyor.

 

Hosteller...

 

Hostel Girona: Bir aile işletmesi olan bu hostel’de iki kişilik odalar 60 Euro’dan başlayan fiyatlarla

 

Somnio: Tek, çift ve arkadaşlarla birarada seçenekleri olan hostelde odalar minimal tasarım harikası.

 

Boat Yasanti: Barselona şehir merkezine 20 km uzakta, Premia de Mar'da denizin içinde bir tekneden bahsediyorum. Bu demek oluyor ki mavi yolculuk tutkunları yaşadı. Kabinler iki kişilik, sabah kahvaltısı fiyata dahil.

 

Oteller...

 

Hotel 54: Hip, denize nazır, güzel dekore edilmiş.

 

Pulitzer: Merkezi, modern, mükemmel.

 

The 5 Rooms: Şehrin en iyi küçük oteli diyenler, yanılmıyor.

 

Hotel Market: La Plaza de Cataluña’nın dibinde, hostellerden daha ucuza, restoranı yerliler tarafından önerilen bir otelde Barselona’yı yaşamak ister misiniz sorusu bile yersiz.

 

Hotel Omm: Gece klübü, teras katında havuzu, barı, ve tabii ki muhteşem bir SPA'sı bulunan bu otel, şehir içinde Bahamalar efektl isteyenlere özel.

BLOGGER

Hazal Yılmaz
  • Instagram
  • Twitter
  • Facebook
ÇGK
ANSİKLOPEDİ
KEŞFET

#çokgezenlerkulübü
FOTOROMAN
KEŞFET