BARDA - BEYRUT

BEYRUT'A GİTMEK İÇİN MÜZİK DOLU 9 NEDEN

Abbey Road

Etrafındaki duvarlarda ünlü rock şarkıcılarının fotoğraflarının olduğu bu bar, her iki katında da, bir kayıt stüdyosu havasında iyi rock parçaları çalıyor.
Armenia Street
 
Coop D’Etat
Beyrut alternatif, müzisyen, sanatçı, 25 yaş üzeri gençliğinin takıldığı bu Havai plajlarını andıran teras özellikle yaz aylarında, erken saatlerde barbekü için gelenlerle doluyor.
Saifi Urban Gardens, Pasteur Str
 
 
Yukarıdan eşsiz Beyrut manzarasını gördüğün, sabahın ilk ışıklarına kadar techno ve house çalan bu terasta her zaman güzel kadınlar ve yakışıklı adamlar var.
Harbour Street
 
 
Pek çok yerde akşam yemeğine git diye önerecekleri bu mekana, biz teleferikten bozma asansörüyle barına çıkıp bir bloddy marry içmek için gitmeni öneriyoruz. Gece 11’den sonra kozmopolit Beyrut halkının bir bardak içmek için uğradığı bar ortamına dönüşüyor.
Mar Maroun Street, Saifi
Tel: +961 3 915 925
 
Element
Chill out müzik ve iyi kokteyller. Gecenin devamında popüler şarkılar çalan DJ’lere yakalanmak istemiyorsan, erken saatlerde gidip keyfinize bakacaksın.
Damascus Rd, Monot
 
Ferdinand
Hamra bölgesinde, Arkaoda tipinde bir bardasın. Retro stilde kanepelere kurulmuş, böğürtlen soslu hamburgerlerin yanında leziz mojitolarından ısmarlamış, indie müzik çalan kolonlar arasında, keyifler keka.
Mahatma Gandhi Str
 
Oscar Wilde
Müslüman Hamra mahallesinin uğrak noktası olan bu bar, 90’ların en popüler rock parçalarını çalmasıyla ve Jagermeister’ı soğuk servis etmesiyle ünlü. Hemen karşısındaki Da Prague kapısına taşan kalabalıklarla da birleşince  tam bir sokak partisine dönüşüyor ortam.
166 Makdissi Street
 
Minimusichall
Eski bir tiyatro burası, şimdiyse dünyanın her yerinden gelen müzisyenlerin iki şarkı için sahneye çıktığı bir tür kabare ortamı. Eğlence garantili ancak önceden rezervasyon yaptırmak şart. The Beatles cover’larından sonra Hint ezgileri, Amy Winehouse benzerleri üzerine Brezilya sambacıları sahneye doluşabiliyor. Şaşırma, birini beğenmezsen ikinci tutar.
Starco Center, Downtown
Tel: +9613807555
 
B018
Eski bir barınağın gece kulübüne dönüştürülmesiyle yapılan bu tasarım harikası club’ın yaz aylarında üstü açılıp terasa dönüştürülüyor. Eğlenmeyi bilen insanlar, sabaha kadar süren dans ritimleri garanti. Kendini tutma, topuklar üzerinde zıpla.
Charles Malek Ave
 

 

BLOGGER

Hazal Yılmaz
  • Instagram
  • Twitter
  • Facebook
ÇGK
ANSİKLOPEDİ
KEŞFET

#çokgezenlerkulübü
FOTOROMAN
KEŞFET