İPUCU - LONDRA

DOĞU LONDRA'DA NEREDE KALSAN?

Londra'ya gidenler! İşte size doğu yakasında "Uygun Fiyatına Kalacak Yerler" listesi

 

Yakında Tarlabaşı'nda bir şubesi açılacak, İngilizler'in sadece üyelerin girebildiği club'ı House'a, kenarından köşesinden de olsa dahil olmak isterseniz  Shoreditch House'un 26 odasından birinde kendinize yer ayırtmalısınız. Tepesinde havuz var, 24 saat yemek/içki servisi var. Herşey lüksünüz için yani.

 

Kahvaltısına mutlaka gidin diye başınızı yedikleri Albion'un oteli olarak Londra tarihinde yer edinmiş Boundary aslında New York yapımı. İçerisinde12 özel olarak tasarlanmış oda, 5 suit, 3 ayrı bar ve restoran (ki birisi binanın en üstünde bulunup, manzaraya karşı duruyor) bir de pastahane var.  

 

Hoxton Hotel'de adetten: hiçbir oda birbirine benzemiyor. Dolayısıyla sitelerine göz atıp, göz koyduğunuz odanın dolu olduğunu öğrenirseniz, seyahati bir hafta ertelemeyi bile göze alacaksınız.

 

Sırtlarında çantaları Avrupa'yı dolaşanlar, üniversiteden yeni mezun olmuşlar ve oteller yerine sokakları sevenler: Sizin için Palmer's Lodge hizmette. Odaları gecelik 40, yatak kiralamak isterseniz 20 Euro civarında.

 

Ne varsa yine zincirlerde var diyenlerdenseniz, Hyatt Hotel bünyesindeki Andaz Liverpool Street oteli tercih etmelisiniz. Minimal tasarım, maksimum hizmet.

 

Barı art deco tipinde, odalarının hepsi şahsına nazır olarak tasarlanmış. Apex London Wall'da internet de bedava, spor salonu da.

 

Daha klasik tarzı, kahverengi mobilyaları, loş ortamları seviyorsanız Malmaison Londra'daki daimi eviniz olacak.

 

Bir diğer sırtçantacı, sanatçı, öğrenci cenneti de Clink. Yalnız seyahat edenlere yatak, topluca gideceklere indirim yapmaktalar. 

BLOGGER

Hazal Yılmaz
  • Instagram
  • Twitter
  • Facebook
ÇGK
ANSİKLOPEDİ
KEŞFET

#çokgezenlerkulübü
FOTOROMAN
KEŞFET