Comfort Hotel Grand Central. " /> Comfort Hotel Grand Central. " />
İPUCU - OSLO

NEREDE KALSAN?

Bizim önerimiz kesinlikle Comfort Hotel Grand Central. Sebepleri saya say bitmez ama deneyelim! 1. Oslo S garında indiğinde garın içinde. Dolayısıyla hem şehrin en merkezi yerinde hem de bavulunu çeke çeke hiçbir yere götürmene gerek yok. 2. Odaların tasarımına bayıldık. Hatta öyle bayıldık ki burası evimiz olsa yaşarız yaa dememize bile neden oldu. 3. Lobisi bütün gün otur, çalış, kendine bir köşe edin hiç kalkma diyeceğin kadar rahat 4. Kahvaltı!!! Kaç çeşit peynir, kaç çeşit çekirdekli ekmek, somon, yumurta, granola var bilemiyoruz ama her sabah ayrı mönü yapıp, kanepelerine gömülüp günü planlamamız için idealdi. 5. Şehrin göbeğinde ama gürültü sıfır. Mışıl mışıl uyuyup, bekle beni Oslooo diyerek uyanıyorsun. 6. Spor salonu mevcut!

 

Ama ille de hostel dersen! Dünyanın pahalı şehirlerinden birine hoşgeldin! Kalacağın yerler de ne yazık ki hostel bile olsalar çok ucuz değil. Yine de pahalılık içinde de olsa en iyi seçeneklerden bahsetmek istedik… Oslo Hostel Central’de kendine özel oda istersen var. Geceliği neredeyse 300 TL civarında. Yatakhanede kalmak istersen de bir yatak için 150 TL civarında ücret ödemen gerekiyor. Sabahları açık büfe kahvaltısı var (Neyse ki!)

 

Anker Hostel çamaşır yıkama servisi, dileyenler için de bagajlarını kitleyebilecekleri dolaplar sunuyor. Tek yatak ücreti 270 NOK (Yaklaşık 85 TL) Yatak çarşafı ve havlu için de 70 NOK (27 TL civarında) ücret ödemek gerekiyor.

 

Butik otel kontenjanını görmek istersen The Thiefte odaların geceliğinin 450 Dolardan başladığını söylemek isterim.

BLOGGER

Hazal Yılmaz
  • Instagram
  • Twitter
  • Facebook
ÇGK
ANSİKLOPEDİ
KEŞFET

#çokgezenlerkulübü
FOTOROMAN
KEŞFET