KONSERDE - AMSTERDAM

ÜRETİM ALANI: OT301

Konserlerin, sergilerin gerçekleştiği; film gösterimleri, haftalık yoga dersleri, workshop ve partilerin yapıldığı, duvarları graffitilerle kaplı alternatif bir kültür merkezi olan OT301, adını adresinden alıyor. Radikal ve aktivist bir sanat topluluğunun hayata geçirdiği proje olan Overtoom Caddesi 301 numaraya Pazar akşamüstü uğruyoruz ve henüz biten bir konserin çıkış kalabalığına denk geliyoruz.

 

Eğer Amsterdam'da bir süre kalacaksan sitesinden etkinlik takvimine göz atıp bir şeyler yakalamak enteresan olabilir. Çok amaçlılığı, etkinlik türüne göre kolayca yeniden düzenlenilebilirliği burayı rahat, esnek bir yer haline getiriyor. Etkinliğe göre biletler 5-10 Euro arasında değişiyor. Eğer öncesinde veya sonrasında uygun fiyata bir şeyler atıştırmak isterseniz yemeğinizi gitmeden internetten ayırtmanız gerekiyor. Farklı, orta kadar olmayan müzikler dinlemek, enteresan etkinliklere katılmak isterseniz adres burası. Bence süper bir ortamı var, içeride uzun kalmasan bile, görülmeli. 

 

Üstelik Nisan başından beri, sanatçılara iki hafta (301 saat) süren rezidence (yatmalı, kalmalı, yemeli, içmeli üretim) programları da açmış durumdalar. 

BLOGGER

Elif Tanverdi
  • Instagram
  • Twitter
  • Facebook
ÇGK
ANSİKLOPEDİ
KEŞFET

#çokgezenlerkulübü
FOTOROMAN
KEŞFET